Říjen 2012
The Vampire Diaries - 4x03 - The Rager - Stills

27. října 2012 v 12:06 | DaNiiiNkA |  4.season >> Stills

Zapoměla jsem přidat stillsky z třetí epizody. Tak tady jsou :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comThe Vampire Diaries - 4x03 - The Rager - Promo

21. října 2012 v 13:08 | DaNiiiNkA |  4.season >> Promo of Episodes
Už se nemůžu dočkat dalšího dílu :))


The Vampire Diaries - 4x05 - The Killer - Synopsis

21. října 2012 v 12:59 | DaNiiiNkA |  >> Synopsis
LOVCOVA ZNAČKA - Stefan a Klaus vytvořili nejisté spojenectví, aby se pokusili zabránit šíření nebezpečí, které ve městě rozpoutal Connor. Když Connor vezme Jeremyho, Matta a April jako rukojmí do Grillu, mezi Stefanem a Damonem proběhnou vážné neshody o dalším postupu, a Elena je opět lapena mezi dvěma bratry. Situace dostane násilnícký obrat, když Klaus pošle jednoho ze svých hybridů, Deana, aby se postavil Connorovi. Caroline je překvapená, když najde Hayley v sídle Lockwoodů. Mezitím, profesor Shane spolupracuje s Bonnie, aby jí pomohl překonat strach a pocit viny.

The Vampire Diaries - 4x04 - The Five - Synopsis

21. října 2012 v 12:49 | DaNiiiNkA |  >> Synopsis
PÁRTY BRATRSTVA A FLASHBACK DO 12.STOLETÍ V ITÁLII - Damon (Ian Somerhalder) jede spolu s Elenou (Nina Dobrev) a Bonnie (Kat Graham) navštívit Whitmoreskou univerzitu, kde profesor Shane(hostující hvězda David Alpay) převzal studium okultních věd, které předtím vyučovala Bonniina babička. Na kostýmové pátry bratrstva, Damon využívá divoké scény, aby dal Eleně lekci, jak si vybírat oběť.Rebečina (Claire Holt) snaha, jak získat Mattovo (Zach Roerig) odpuštění je neúspěšná, ale je fascinovaná novinkami od Klause (Joseph Morgan). Když se Stefan (Paul Wesley) vyptává Klauseohledně Connorových (hostující hvězda Todd Williams) motivů, Klaus prozradí hodně dávné setkání s mocnou skupinou lovců upírů, ale je to Rebekah, kdo přináší informace, které Stefana šokují.

The Vampire Diaries - 4. série - Promotional Photos

21. října 2012 v 12:29 | DaNiiiNkA |  4.season >> Promotional Photos

Nedávno se objevili další promo fotky jednotlivých postav. Každá postava má své latinské sousloví.
Tyler - amor habet me - láska mě má; Caroline - amore est immolare - láska je oběť; Klaus - sanguis potestas est - krev je síla; Matt - vulnera sapientia - rány moudrosti; Bonnie - libera nos a malo - ubav nás od zlého; Jeremy - sanguis est fatum - krev je osud; Rebekah - osculum proditione mortiferum est - zrada je smrtící polibek; Elijah - sanguis est in aeternum - krev je věčná; Elena - tenetur per sanguinem - vázana krví; Stefan - a venit honos salutem - s poctivostí přichází spása; Damon - sanguinis est reatus - krev je vinna

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com