The Vampire Diaries - Julie Plec spoilers

15. března 2012 v 14:59 | DaNiiiNkA |  >> New
  • Elenini přátelé jasně řekli, že pro její záchranu všichni trpí. Bude to pro ni v nadcházejících epizodách těžké?
Ano, největší břemeno, které si s sebou Elena ponese, je to, že také patří k alturistům. Chce se o své milované starat a chránit je. I přes její hlubokou a všestranou lásku jí ji její přátelé nedokáží vždy opětovat. Oni mají taky svým způsobem "nesobeckou ochotu" se pro ni obětovat. Je to bitva mezi "Hej, počkej!" a "Byl jsem připraven skočit z útesu!" a "Ne, já byl připraven." To vše směřuje do jednoho z hlavních témat show : loajalita, láska, přátelství, vztahy v rodině, co můžeme udělat pro lidi, co jsou pro nás důležití. V poslední době se zdá, že osud na Eleniných přátelích zapracoval. S tím se bude muset vypořádat.

  • Můžeme očekávat usmíření mezi Elenou a Stefanem?
Změny můžeme očekávat, můžeme očekávat upřímné rozhovory a frustrace, kterými se snaží zjistit, zda jsou s nimi ještě pocity, které měli na začátku. Nebo Stefan ty své zničil a jsou navždy pryč? Je Elena stále schopna ho milovat? Mezitím bude ještě čelit otázce, co se děje s přátelstvím Damona a Eleny a tím, co vyšlo tento rok najevo. Zbytek série se bude točit kolem těchto otázek.


  • Damon dal jasně najevo, že na postu "darebáka" je mnohem lepší než Stefan. Dá si tedy teď od Eleny pokoj a začne být zase "tím zlým"?
U Damone je krásné to, že nikdy nic nevzdává. Má pevné stanovisko, které má své zadání. Když mu ale přijde do cesty jeho bratr a Elena, je průšvih a neodolá tomu dát se do nějaké akce. Nadcházející epizoda nám ukáže rovnováhu mezi nebezpečným a sarkastickým Damonem a hodným Damonem, plným světla. Je to velký hrdina. Všechno spočívá na Damonově vývoji.

  • Finálová epizoda minulé série byla doprovázená velkou dávkou nebezpečí. Bude nadcházející finále také plné nebezpečí, nebo to bude hlavně emocionální epizoda?
Epizoda ještě nebyla napsaná, ale letošní finále bude spojovat první a druhou sérii. Mytologie a naepřátelé nás budou provázet až do konce série ale bude zde spousta emocionálních vývojů postav. Když jsme epizodu psali, plakala jsem možná čtyřikrát, nebo pětkrát a několikrát mi přeběhl mráz po zádech a byla jsem nadšená a nervózní z toho, jak pracujeme. Ale držím palce a myslím si, že epizoda bude velmi dobrá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni pokud jsi fanoušek The Vampire Diaries!

KliK

Komentáře

1 Any :) Any :) | Web | 15. března 2012 v 15:08 | Reagovat

Pěkně napsáno. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama