The Vampire Diaries - New Spoiler

23. prosince 2011 v 18:01 | DaNiiiNkA |  >> New
Prozradíte mi nějaký nový spoiler o Caroline z děje v The Vampire Diaries? - Charlotte
Ausiello : Dovrší 18ti let a scénáristi jejéím narozeninám věnovali druhou epizodu po vánočních prázdninách (12. ledna)! "Pro Caroline je to velký den!" říká producentka Julie Plec. "Je tam spousta emocí. Je to strašidelné. A je to velmi, velmi silný odvar." Ale celá tato epizoda nebude jen o upírce, kterou hraje Candice Accola. "Je to také velký den pro kamarády - Elenu, Matta, Bonnie a Caroline. " dodává Julie. "Je to velký epizoda pro vztah Caroline a Tylera. Je to masivní epizoda pro Stefana a Elenu a pro Stefanovo rozboje s Klausem, ve kterých ukáže, jak daleko umí zajít, aniž by někomu ublížil a ztratil postavení. Je to velká epizoda pro Damona, který se mění ze zločince na hrdinu. Tato epizoda bude skvělá e všech směrech."

Čekání na návrat The Vampire Diaries mě dohání k šílenství. Prosím, prozraďte mi nějaký spoiler o Deleně! - Gabi
Ausiello : Damon a Elena si myslí, že je Stean zradil, což tento pár nechává " je plný sexuálního napětí a velkého, velkého rozzlobení na Stefana!". prozrazuje Julie. "Nechává je, aby se společně postavili a čelili každému kroku, který se Klaus pokusí udělat. Bude zde velmi zajímavá slovní přestřelka mezi Stefanem a Damonem, kdy se Damon snaží dostat ze Stefana odpověď na to, proč je zradil a zničil celý jejich plán."

Co kdybyste mi dali nějaký The Vampire Diaries spoiler, který tak zoufale potřebuji? - Elizabeth
Ausiello : "Určitě jsme naposledy neviděli Původní sestru Rebeku." říká Plec. "Ale nečekejte žádné radostné shledání, až z ní někdo tu dáku vytáhne. Nechala Elenu, aby jí zranila city a pak jí doslova vrazila nůž do zad." vysvětluje Julie Plec." Rebeky vztek na Elenu bude velkým problémem pro Klause, který nechce, aby se Eleně něco stalo, a také to bude problém pro samotnou Elenu, která bude muset zaplatit za to, co této namyšlené dívce provedla. Rebeka taky nebude moc milá ke Klausovi, kvůli lhaní o tom, co se stalo jejich matce. Práve má "své dny" a pořád se jí mění nálada!" směje se Julie Plec


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni pokud jsi fanoušek The Vampire Diaries!

KliK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama