Prosinec 2011

TVD a TSC - new poster

26. prosince 2011 v 10:39 | DaNiiiNkA |  3.season >> Promotional Photos
Stanice CW zveřejnila nový propagační poster s TVD a TSC.
Po klepnutí na obrázek se vám to otevře na stránce spoilertv.com,
na které si to můžete zvětšit na původní velikost, která číní 15300 x 5580.

tvdnew0001

The Vampire Diaries - Nathaniel Buzolic - První fotka z natáčení

26. prosince 2011 v 10:39 | DaNiiiNkA |  3.season >> Behind the Scenes
Objevila se první fotka z natáčení, na které je Nathaniel Buzolic, který si zahraje jednoho z původních upírů.


Veselé Vánoce!

24. prosince 2011 v 17:19 | DaNiiiNkA |  Moje příspěvky
Tak všem chci popřát šťastné a veselé Vánoce a ať dostanete pod stromeček to co si přejete :)The Vampire Diaries - New Spoiler

23. prosince 2011 v 18:01 | DaNiiiNkA |  >> New
Prozradíte mi nějaký nový spoiler o Caroline z děje v The Vampire Diaries? - Charlotte
Ausiello : Dovrší 18ti let a scénáristi jejéím narozeninám věnovali druhou epizodu po vánočních prázdninách (12. ledna)! "Pro Caroline je to velký den!" říká producentka Julie Plec. "Je tam spousta emocí. Je to strašidelné. A je to velmi, velmi silný odvar." Ale celá tato epizoda nebude jen o upírce, kterou hraje Candice Accola. "Je to také velký den pro kamarády - Elenu, Matta, Bonnie a Caroline. " dodává Julie. "Je to velký epizoda pro vztah Caroline a Tylera. Je to masivní epizoda pro Stefana a Elenu a pro Stefanovo rozboje s Klausem, ve kterých ukáže, jak daleko umí zajít, aniž by někomu ublížil a ztratil postavení. Je to velká epizoda pro Damona, který se mění ze zločince na hrdinu. Tato epizoda bude skvělá e všech směrech."

Čekání na návrat The Vampire Diaries mě dohání k šílenství. Prosím, prozraďte mi nějaký spoiler o Deleně! - Gabi
Ausiello : Damon a Elena si myslí, že je Stean zradil, což tento pár nechává " je plný sexuálního napětí a velkého, velkého rozzlobení na Stefana!". prozrazuje Julie. "Nechává je, aby se společně postavili a čelili každému kroku, který se Klaus pokusí udělat. Bude zde velmi zajímavá slovní přestřelka mezi Stefanem a Damonem, kdy se Damon snaží dostat ze Stefana odpověď na to, proč je zradil a zničil celý jejich plán."

Co kdybyste mi dali nějaký The Vampire Diaries spoiler, který tak zoufale potřebuji? - Elizabeth
Ausiello : "Určitě jsme naposledy neviděli Původní sestru Rebeku." říká Plec. "Ale nečekejte žádné radostné shledání, až z ní někdo tu dáku vytáhne. Nechala Elenu, aby jí zranila city a pak jí doslova vrazila nůž do zad." vysvětluje Julie Plec." Rebeky vztek na Elenu bude velkým problémem pro Klause, který nechce, aby se Eleně něco stalo, a také to bude problém pro samotnou Elenu, která bude muset zaplatit za to, co této namyšlené dívce provedla. Rebeka taky nebude moc milá ke Klausovi, kvůli lhaní o tom, co se stalo jejich matce. Práve má "své dny" a pořád se jí mění nálada!" směje se Julie PlecThe Vampire Diaries - 3x11 - Our Town - Synopsis

23. prosince 2011 v 17:59 | DaNiiiNkA |  >> Synopsis
NAROZENINY A LOUČENÍ - I když nemá Caroline náladu oslavovat své 18té narozeniny, Elena, Matt a Bonnie jí překvapí malou party na neobvyklém místě. Damon a Stefan nemají stejný názory na to, jak se nejlépe vyrovnat s Klausem a bezohledný Stefan otestuje svojí teorii tak, že všechno zažene do nebezpečných extrémů. Bonnie je rozrušená, když jí Elena poví o Jeremyho nových plánech. Na setkání zakladatelů Alaric znovu narazí na doktorku Fellovou, která je uprostřed výměny názorů s jejím bývalým přítelem. Tyler se rozhodne odmítnou Klausovu nejnovější nabídku a je překvapující, že Klaus vypadá, že jeho rozhodnutí bere na vědomí.

The Vampire Diaries - 3x10 - New Deal - Synopsis

23. prosince 2011 v 17:59 | DaNiiiNkA |  >> Synopsis
DŮVOD PRO POCIT VINY - Stefan schoval rakve, ve kterých Klaus uložil svoji rodinu. Klaus toto rychle obrátí v násilí a přesvědčuje Damona a Elenu, že nikdo nebude v bezpečí, dokud nenajdou Stefana a nevrátí jeho rodinu zpět. Tyler pokračuje v užívání si svých nových hybridních schopností, ale musí se vyrovnat s následky. Po staršlivém incidentu se Elena a Alric začnou srachovat o Jeremyho myšlenky a o jeho bezpečí. Alaric potká krásnou doktorku Fell, která je unešená jeho schopnosí uzdravovat se. Zatím, co se snaží vypořádat s Klausem, Elena přinese novinu, která ho velice šokuje.

Kusovka 1.3

23. prosince 2011 v 16:47 | DaNiiiNkA

Diplomek a Fotka za SONP od Koláá

23. prosince 2011 v 16:41 | DaNiiiNkA |  Pro mě
Ceny za SONP - moc děkuji jsou krásný :)Notebook nejede :(

17. prosince 2011 v 21:37 | DaNiiiNkA |  Moje příspěvky
Ahoj lidičky. Dnes si na opravu odvezl můj notebook strejda :( a nevím kdy ho dostanu zpátky. Takže jen oznamuju, že nebudu přidávat. Zatím nevím jak dlouho třeba den, dva nebo týden fakt nevím. Doufám, že co nejdřív, protože jinak nebudu moct přidávat novinky :( a navíc budou Vánoční prázdniny a asi bych se doma unudila. Sice mám internet v mobilu ale takhle přidávat články mi nejdou. Tak se tu mějte :).

A ještě prosím dávejte ozdůbky :) díky

http://vanocni.datart.cz/dana-simkujova-si-preje-smartphone-nokia/