The Vampire Diaries - Sebastian Roché - Wetpaint

2. listopadu 2011 v 21:39 | DaNiiiNkA |  >> New
Wetpaint udělali interview se Sebastianem Roche, který ztvárňuje v TVD postavu lovce upírů Mikaela.


Jak se vám líbí spolupráce s Kevinem Williamsonem a Julie ramena?

Jedna věc se mi opravdu líbí, hned jak jsem dostal tuto roli Julie mi zavolala a řekla mi o charakteru postavy, co se bude dít, a hned se mi to zapáčilo.Nikdy jsem nepracoval s Kevinem Williamsonom.Aj já jsem byl na konkurzu do Secret Circle.Takže vím že ví o mé práci.Na Julie se mi líbí že pokud jí zavolám, nebo zavolá ona mně je stále milá.Presne taková jak má být výkonný producent.

Díváte i jiné nadpřirozené seriály?

Ne tak docela ... Je jich hodně. Vím co se v nich děje ale nedívám se na každou epizodu. Líbí se mi Game of Thrones.Je tam neuvěřitelné obsazení.


Jak vám jde klasický divadelní trénink?

Myslím, že divadelní trénink je jeden z aspektů hraní. Myslím, že mám hodně skušeností. Pracoval jsem jako teztár který pomáhá hercem.
Můžete nám říct co Mikael chystá na Klause? Jaký je plán?

Nemyslím si, že bych měl mluvit o něčem z toho. Vážně nemůžu. Dal jsem slib mlčenlivosti.


Nevíte nám říct zda budou flashbacky do 90.let kde zjistíme jak se Mikael dostal do hrobky?

Jedna věc která se mi opravdu nelíbí, jsou spoilery, protože mně spoilery pokazí zábavu.

Dobře, dobře .. nemyslím si že toto by měl být nějaký spoiler ... Vzhledem k tomu, že mluvíte plynule čtyřmi jazyky budou některé s těchto jazyků v epizodách?

Možná .. Já nevím ...


Jak se natáčení Vampire Diaries liší se od natáčení Supernatural?

Tato role je zcela odlišná. Pracovat na Vampire Diaries je opravdu zábavné. Ian, Nina a Paul jsou zábavný.Než jsem šel do Vampire Diaries, Julie mi řekla, že to bude na určitý počet epizod. Řekla mi historii v předstihu ... Takže jsem věděl že nejde o něco dlouhodobé. Objevování nového obsazení je vždy vzrušující. Líbílo by se mi pracovat s Josephem. S Paulem jsem pracoval už dříve ... Na place je hodně talentovaných žen a mužů!

Jak se vám líbí pobyt v Atlantě?

Je to velmi milé překvapení. Představoval jsem si Atlantu jako urbanistické město s velice konkrétní podobou. Ale je to velice pěkné město s rozmanitými čtvrtěmi. Objevil jsem tu pár úžasných restaurací, hospůdek a lidí. Místní jsou opravdu milí. Nemluvě o Piedmont Park a Virginia Highlands. Vážně si to užívám. Celé obsazení seriálu spolu drží. Jsou něco jako rodina. Herci a štáb jsou naprosto báječní. Moc se mi tu líbí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni pokud jsi fanoušek The Vampire Diaries!

KliK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama